A Schneider Electric DF2FN50 cikkszámú biztosítóbetét egy 50 A névleges áramerősségű, gG karakterisztikájú, 22x58 mm-es típus, amely akár 500 V AC üzemi feszültségen is megbízható védelmet nyújt. A gG jelölésű biztosító alkalmas általános célú védelemre, beleértve a túlterhelés és rövidzárlat elleni védelmet is. Kifejezetten ajánlott motorágak, világítási körök, transzformátorok, elosztószekrények és ipari berendezések védelmére. A kiváló minőségű kerámia ház, valamint a precízen kialakított olvadószál gyors működést, nagy ívoltási képességet és hosszú élettartamot biztosít.
| Olvadóbiztosító méret | 22 x 58 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 50 A 6 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.045 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×