A Schneider Electric DF2CN32 cikkszámú biztosítóbetét egy 32 A névleges áramú, 400 V AC üzemi feszültségű gl/gG típus, amely megbízható védelmet nyújt nagyobb terhelésű ipari rendszerek számára. A biztosító 10x38 mm-es méretének köszönhetően szabványos kivitelű, kompatibilis a legtöbb Schneider Electric tartórendszerrel. Kiválóan alkalmazható motorok, vezérlőberendezések és elosztóegységek túláramvédelmére. A gl/gG karakterisztika biztosítja, hogy a biztosító teljes védelmet nyújtson túlterhelés és rövidzárlat esetén is. A robusztus kerámia ház és a gyors működés megnöveli a rendszer biztonságát, miközben minimalizálja a karbantartási időt.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 32 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×