5,8m tömítőszalag
| Rögzítés | tömszelence lemez |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD megfelelő szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | lezáró készlet |
| Készülék összetétel | spirális tömítés |
| Hosszúság | 5.8 m |
| Magasság | 3 mm |
| Anyag | extrudált alumínium |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Rögzítési mód | szigetelőszalag |
| Mélység | 10 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×