4 db 1m-es hab tömítő
| Rögzítés | tömszelence lemez |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD megfelelő szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | Fólia készlet KNX nyomógombbal Pro |
| Készülék összetétel | 4 tömítőcsíkok |
| Hosszúság | 1 m |
| Magasság | 15 mm |
| Anyag | önkioltó poliuretán |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Rögzítési mód | szigetelőszalag |
| Mélység | 25 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | névleges: 1000 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×