Tartóoszlop CRN szekrényhez
| Szekrény névleges méretei | - |
| Rögzítés | a csomagban található rögzítőelemekkel falra szerelhető |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | epoxy-polyester powder |
| Termék vagy alkatrész típusa | fojtó tartó |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Nettó súly | 3.8 kg |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel - illesztőlemezen elhelyezés |
| Mélység | alap mélysége: 250 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény alsó homlokrésze |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 0 kg |
| Szélesség | alap szélessége: 370 mm |
| Magasság | névleges: 800 mm |
| Anyag | extrudált alumínium |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×