Vandálbiztos rács készlet
| Termékcsalád kompatibilitása | ClimaSys ClimaSys DT elektromágneses zavarvédelmi tömlő |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | termikus menedzsment tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | ütésbiztos ventilátor fedél |
| Termék neve | ClimaSys CA |
| Készülék összetétel | 2 billentés rögzítés |
| Mélység | 110 mm |
| Termékcsalád | ClimaSys |
| Szerelési hely | kimeneti rácson |
| Szélesség | 165 mm |
| Magasság | 20 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×