4 szekrénygörgő szállításhoz
| Átmérő | 64 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | szállító csatlakozó |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Magasság | valós: 92 mm |
| Állandó megengedhető terhelés | 180 kg |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szállítási tartozék |
| Rögzítési mód | csavarokkal - szekrény szerkezet elhelyezés |
| Mélység | 200 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×