Kombinált tartókonzol
| Rögzítés | üres leágazó doboz |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartó |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szerelési hely | szekrényszerkezeten |
| Magasság | 86.5 mm |
| Anyag | horganyzott acél |
| Mélység | 115 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 20 mm |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×