C sín EN összekötő 60x40
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial CRNG |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozó |
| Készülék összetétel | 1 csatlakozó |
| Szerelési hely | C40 sínek között vagy bármely más szakasszal |
| Magasság | 40 mm |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Vastagság | 2.5 mm |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Mélység | 60 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 40 mm |
| Mennyiség készletenként | 20 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×