Tartalékalkatrészek IP55 fali szekrényhez
| Magasság | 30 mm |
| Szekrény/mező leírás | fali szekrény |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész |
| Termék vagy alkatrész típusa | kiegészítő |
| Nettó súly | 0.5 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Tartozék | 24 db csavar M6 x 12 + csap érintkezők |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 83 mm |
| Mélység | 15 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×