2 IPxxB felpattintható takaró LINERGY BW
| Magasság | 80 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | Linergy |
| Ajánlat típusa | pótalkatrész |
| Termékcsalád kompatibilitása | Linergy Linergy BW összekötősín |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedél |
| Termék neve | Linergy BW |
| Hosszúság | 200 mm |
| Nettó súly | 0.04 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Szerelési mód | klipszes |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
| Tartozék | rácsíptethető fedelek |
| Szín | világosszürke (RAL 7035) |
| Mélység | 8 mm |
| IP védettségi fok | IPxx B |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×