Gumi t ömítés kábelvezető 70x40
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 40 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábelátvezető gyűrűk |
| Hosszúság | 70 mm |
| Anyag | műanyag |
| Nettó súly | 0.14 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Mennyiség készletenként | 5 darabos készlet |
| Szín | fekete (RAL 9005) |
| Mélység | 8 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×