A Schneider Electric LTMR100MBD cikkszámú motorvezérlő a TeSys T sorozat tagja, amelyet különösen ipari gépek intelligens motorfelügyeletére és -védelemére terveztek, 5 és 100 A közötti áramértékekhez. A LU2B készüléktípushoz tartozó berendezés 24 V DC névleges tápfeszültséggel működik, 20,4–26,24 V DC bemeneti tartományon belül, miközben áramfelvétele 56–127 mA között mozog. A készülék kommunikációs protokollja a Modbus RS485 interfészen alapul, két árnyékolt sodrott érpárral, RJ45-ön vagy sorkapcson keresztül csatlakoztatva, 1,2-től 19,2 kbit/s adatátviteli sebességgel, 1-től 247-ig terjedő címtartományban. A motorvezérlő beépített webes interfésszel is rendelkezik, amely lehetővé teszi a valós idejű távfelügyeletet és konfigurációt. A készülék átfogó védelemmel van ellátva, amely magában foglalja a reteszelt rotor, túlterhelés, rövidzárlat, fázis aszimmetria, fázishiba, fázis elégtelen áram, hővédelem hajtáson keresztül, szivárgóáram-védelem, teljesítménytényező-változás és kimeneti túlfeszültség elleni funkciókat. Részletes hibanaplózást kínál: eseményrögzítés, hibarögzítés, indítási áram és idő naplózása, kioldási előzmények és hátralévő működési idő, valamint üzemóra számlálás is elérhető. A készülék hat logikai bemenettel rendelkezik, bemeneti áramerőssége 7 mA. A kimeneti relék 5 A kapcsolására alkalmasak 250 V AC vagy 30 V DC feszültségen, 480 VA vagy 30 W terheléssel, 500 000 ciklus élettartammal. A relék maximális működési gyakorisága 2 Hz, működési arányuk elérheti az 1800 ciklust óránként. A kapcsolók érintkezői: 1 NO + 1 NC hibajelző, valamint 3 NO működtető. A mérési funkciók közé tartozik az I1, I2, I3 RMS fázisáram, Iavg átlagos áramerősség, hőmérséklet, földzárlati áram és egyensúlyhiányos áram figyelése, 1% feszültségpontosság mellett, 3% energia- és 5% földzárlati áram pontossággal. A készülék belső órája ±30 perc/év pontosságú. A csatlakozók csavaros rögzítéssel vannak kialakítva, 0,2–2,5 mm² keresztmetszetű tömör vagy rugalmas vezetékek fogadására alkalmasak, egy- vagy kétéreres bekötési lehetőséggel. A meghúzási nyomaték 0,5–0,6 N·m. A motorvezérlő 91 mm széles, 61 mm magas, 122,5 mm mély, nettó tömege 0,53 kg. Az eszköz IP20 védettségi fokozattal rendelkezik, túlfeszültség-kategóriája III, szennyezettségi foka 3. Elektromágneses kompatibilitása megfelel az EN/IEC 61000 szabványsorozatnak, többek közt védett az elektrosztatikus kisülések, gyors tranziens impulzusok, feszültség- és áramimpulzusok ellen is. Működési hőmérséklettartománya -20…60 °C, tárolási hőmérséklete -40…80 °C, üzemi magassága legfeljebb 2000 m. A készülék megfelel számos ipari szabványnak és tanúsítványnak, köztük az UL, CSA, EN, IEC, DNV-GL, EAC, CCC, ATEX Cat 3G és más nemzetközi előírásoknak, így ideális megoldás összetett ipari alkalmazásokhoz, ahol elvárás a részletes diagnosztika, a megbízható motorvédelem és a rugalmas kommunikációs integráció.
| Terméktanúsítványok | NOM 117 |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 NO + 1 NC hibajel |
| Mechanikai hibatűrési képesség | rezgések szimmetrikus sínre szerelve: 1 Gn, 5 Hz...150 Hz megfelel EN/IEC 60068-2-6 |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -20-60 °C |
| Magasság | 61 mm |
| Csatlakozási távolság | 5.08 mm |
| Megengedett áram | 480 VA (AC-15: B300), Ie = 2 A, 500000 ciklus (1. kimenet) |
| Hálózati and készülék hibameghatározás típusa | túlterhelés okozta megszakítás előtt hátralévő működési idő |
| Szabványok | IACS E10 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Logikai hálózat bemenet száma | 6 |
| Maxomális működési arány | 1800 cikl/óra |
| Termék vagy alkatrész típusa | motor vezérlő |
| Termék neve | TeSys T |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: szállítás csatlakozó nélkül 1 kábel 0.25-2.5 mm² (AWG 24...AWG 16)rugalmas kábelvéggel |
| Bemeneti áram | 7 mA |
| Áramerősség garantált 1 állapot | LonWorks kommunikációs ernyő: < 15 V és 2...15 mA esetén 15 ms |
| Nettó súly | 0.53 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 6 kV ujjra méretezett kontaktus működtetők megfelel EN/IEC 60947-4-2 |
| Mért áram | 5-100 A |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Áramfelvétel | 56...127 mA |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 4 A gG esetén 1. kimenet |
| Elektromágneses kompatibilitás | elektroszatikus kisütés védelem teszt, 3, 8 kV air, 6 kV contact, conforming to EN/IEC 61000-4-2 |
| Mérési pontosság | 5...15 % földzárlati kapacitás |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC |
| Kommunikációs port protokoll | Modbus 32-bites bővítmények |
| Áramerősség garantált 0 állapot | LonWorks kommunikációs ernyő: < 5 V és <= 15 mA esetén 5 ms |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V megfelel EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Rövidzár ellenállóképesség | 100 kA conforming to EN/IEC 60947-4-2 |
| Bus típus | Modbus 2-vezetékes RS 486 interfész, címzés 1...247, átvitelil sebesség 1,2...19,2 kbit/s, RJ45 mellett 2 árnyékolt sodrott érpár |
| Betáplálási feszültség korlátok | 20.4-26.24 V DC |
| Védőkezelés | 48 h megfelel EN/IEC 60068-2-30 Bb |
| Kompatibilitási kód | LTMR |
| Üzemi magasság | <= 2000 m hőmérséklettel járó jellemzőromlás nélkül |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel EN/IEC 60715 |
| Védelem típusa | termikus tápellátás fázis |
| Webszolgáltatások | webszerver |
| Szélesség | 91 mm |
| Terhelés áram | 5 A -250 V AC esetén logika kimenet |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Meghúzási nyomaték | vezérlő áramkör: 0.5-0.6 N.m lapos csavarhúzó 3 mm |
| Mélység | 122.5 mm |
| Készülék alkalmazás | berendezés felügyelet |
| Készülék rövid neve | LU2B |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Maximális üzemelési frekvencia | 2 Hz |
| Mérési típus | I1, I2, I3 RMS fázisáram |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×