Modicon Modbus leválasztó, 2xRJ45, 24 VDC
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V |
| Termékválaszték | Twido |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | leágazó szigetelő doboz |
| Villamos csatlakozás | 1 rugós sorkapocs |
| Rögzítés | 35 mm szimmetrikus DIN sín |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozékok |
| Betáplálás | külső energiaellátás |
| Nettó súly | 0.1 kg |
| Termék specifikus alkalmazás | előre polarizált vezetékek (2 R 620 Ohm) |
| Termékcsalád kompatibilitása | Twido programozható vezérlő |
| Tápáramkör típusa | DC elkülönítetlen |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | leágazó szigetelő doboz |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | RS485 soros csatlakozás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×