Schneider Electric ABS7EA3E5 – A Modicon ABE7 sorozatba tartozó szilárdtest relé (SSR), amely 48 VAC bemeneti tekercsfeszültséggel működik, és 24 VDC kimeneti feszültséget biztosít. 12 mm széles kialakítása lehetővé teszi a kompakt és egyszerű telepítést ipari vezérlőszekrényekben és automatizálási rendszerekben. Ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol gyors és megbízható kapcsolásra van szükség mechanikai kopás nélkül, biztosítva a hosszú élettartamot és a folyamatos működést.
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Diszkrét bemeneti feszültség | 48 V 50 Hz |
| Válaszidő | <= 20 ms 0 állapotból 1-be bemenet esetén |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható szilárd állapotú relé |
| Nettó súly | 0.014 kg |
| Szélesség osztás méret | 12 mm |
| Diszkrét kimeneti feszültség | 5...24 V DC |
| Relé típusa | bemeneti relé |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Termék kompatibilitása | ABE7P16F310 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×