Schneider Electric ABS7EA3F5 – A Modicon ABE7 sorozat szilárdtest reléje (SSR), amely 110 VAC bemeneti tekercsfeszültséggel működik, és 24 VDC kimeneti feszültséget biztosít. 12 mm széles formátuma helytakarékos szerelést tesz lehetővé vezérlőszekrényekben. Kiválóan alkalmazható olyan ipari rendszerekben, ahol a gyors és zajmentes kapcsolás kiemelt fontosságú, csökkentve a mechanikai kopásból eredő karbantartási igényeket.
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Diszkrét bemeneti feszültség | 115...127 V AC 50/60 Hz |
| Válaszidő | <= 20 ms 0 állapotból 1-be bemenet esetén |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható szilárd állapotú relé |
| Nettó súly | 0.014 kg |
| Szélesség osztás méret | 12 mm |
| Diszkrét kimeneti feszültség | 5...24 V DC |
| Relé típusa | bemeneti relé |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Szélesség | 12.5 mm |
| Termék kompatibilitása | ABE7P16F310 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×