ABE7FU200 – Schneider Electric Modicon ABE7 Olvadóbiztosító, 5x20 mm, 250V, 2A. A Schneider Electric ABE7FU200 olvadóbiztosító egy 2A-es névleges áramerősségű biztosíték, amely 250V feszültségen működik. Hatékony védelmet nyújt az ipari automatizálási rendszerek számára a túlterhelések és rövidzárlatok ellen. A standard 5x20 mm-es méret lehetővé teszi az egyszerű cserét és integrációt a Schneider Electric ABE7 moduláris interfész rendszerekben.
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Olvadóbiztosító méret | 5 x 20 mm |
| Termékválaszték | Modicon Atrium |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | gyors olvadóbiztosító |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | biztosítékok |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gyors olvadóbiztosító |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| [In] névleges áram | 2 A |
| Helyi jelzés | nincs |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | gyors olvadóbiztosító |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 250 V |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | csatlakozó alapzat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×