ABE7FU012 – Schneider Electric Modicon ABE7 Olvadóbiztosító, 5x20 mm, 250V, 0,125A. A Schneider Electric ABE7FU012 olvadóbiztosító egy 5x20 mm-es méretű, 250V névleges feszültségű biztosíték, amely 0,125A áramerősséget képes kezelni. Elsődleges feladata az elektromos rendszerek védelme túláram és rövidzárlat ellen. Kompatibilis az ABE7 moduláris interfész rendszerekkel, így biztosítja a megbízható és folyamatos működést ipari környezetben.
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Olvadóbiztosító méret | 5 x 20 mm |
| Termékválaszték | Modicon Atrium |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | gyors olvadóbiztosító |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | biztosítékok |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gyors olvadóbiztosító |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| [In] névleges áram | 0.125 A |
| Helyi jelzés | nincs |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | gyors olvadóbiztosító |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 250 V |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | csatlakozó alapzat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×