Schneider Electric HMIS65 cikkszámú terméke a Harmony HMI tartalék alkatrész, amely a HMI STU-SCU 3,5" kijelző modult tartalmaz. A modul színes TFT LCD érintőképernyővel van felszerelve, amely 320 x 240 pixeles felbontást biztosít, és ideális az ipari vezérlőrendszerek vizuális megjelenítéséhez. A termék rendkívül tartós, és a legszigorúbb ipari követelményeknek is megfelel, miközben egyszerűen cserélhető, ha a rendszer karbantartásra szorul. A kijelző optimális fényerősség mellett biztosítja a jól látható, világos képet, és tökéletesen alkalmazható gépkezelői felületekhez, vezérlőpanelhez vagy egyéb ipari környezetekhez.
| Terméktanúsítványok | UKR |
| Fényerő | 16 szint érintőpanelen keresztül |
| Felbontás (pixel) | 320 x 240 képpont QVGA |
| Termék vagy alkatrész típusa | kisméretű érintőképernyős HMI vezérlő |
| Nettó súly | 0.53 kg |
| Érintőkijelző | analóg |
| Szélesség | 97.6 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Termékválaszték | Harmony Sorozat K |
| Látószög HxV | 60° bal |
| Háttérvilágítás életciklus | 50000 óra mellett 65536 szín |
| Kijelző mérete | 3,5 inch |
| Megjelenítő típusa | mellett háttérvilágítású LED színes TFT LCD |
| Betűtípus | Koreai |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×