Schneider 5in7 small touchscreen display front module color TFT LCD without Schneider logo HMIS85W
Bruttó 114 565 Ft
HMIS85W
5in7 small touchscreen display front module color TFT LCD without Schneider logo
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric HMIS85W a Harmony SCU sorozat egyik tartalék alkatrésze, amely ugyancsak 5,7 hüvelykes színes TFT LCD érintőképernyővel van felszerelve, de SE logó nélkül. A termék ugyanazokat a kiváló teljesítményű tulajdonságokat biztosítja, mint a HMIS85 modell, beleértve a 320 x 240 pixeles felbontást és a széles látószöget, de az ipari felhasználók számára, akik nem szeretnék a Schneider Electric logóját a kijelzőn látni. Az érintőképernyős technológia biztosítja a precíz kezelhetőséget, és az állítható fényerő segít alkalmazkodni a különböző környezeti fényviszonyokhoz. A modul ideális megoldás azoknak, akik a vizuális megjelenítést szükséges integrálniuk a rendszerükbe, de nem kívánják a gyártói logót a kijelzőn.
| Terméktanúsítványok | UKR |
| Fényerő | 16 szint érintőpanelen keresztül |
| Felbontás (pixel) | 320 x 240 képpont QVGA |
| Termék vagy alkatrész típusa | kisméretű érintőképernyős HMI vezérlő |
| Nettó súly | 0.405 kg |
| Érintőkijelző | analóg |
| Szélesség | 163 mm |
| Mélység | 129.4 mm |
| Termékválaszték | Harmony Sorozat K |
| Látószög HxV | 60° bal |
| Háttérvilágítás életciklus | 50000 óra mellett 65536 szín |
| Kijelző mérete | 5,7 inch |
| Megjelenítő típusa | mellett háttérvilágítású LED színes TFT LCD |
| Betűtípus | tajvani (hagyományos kínai) |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×