Schneider 3in5 small touchscreen display front module color TFT LCD without Schneider logo HMIS65W
Bruttó 79 311 Ft
HMIS65W
3in5 small touchscreen display front module color TFT LCD without Schneider logo
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric HMIS65W cikkszámú terméke szintén a Harmony HMI tartalék alkatrésze, amely a HMI STU-SCU 3,5" kijelző modult tartalmaz, de SE logó nélkül. Az eszköz ugyanazzal a kiváló minőségű 3,5 hüvelykes TFT LCD érintőképernyővel rendelkezik, mint a HMIS65, és szintén 320 x 240 pixeles felbontást kínál. Azonban a HMIS65W verzióban a Schneider Electric logó nincs jelen, így ez a modell olyan alkalmazásokhoz ideális, ahol a felhasználó nem szeretné a logót a kijelzőn látni, de ugyanazt a megbízható és jól látható képet kívánja elérni, mint a gyári verzió. A termék az ipari környezetekben történő használatra készült, és könnyen cserélhető a rendszer egyéb komponenseivel.
| Terméktanúsítványok | UKR |
| Fényerő | 16 szint érintőpanelen keresztül |
| Felbontás (pixel) | 320 x 240 képpont QVGA |
| Termék vagy alkatrész típusa | kisméretű érintőképernyős HMI vezérlő |
| Nettó súly | 0.53 kg |
| Érintőkijelző | analóg |
| Szélesség | 97.6 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Termékválaszték | Harmony Sorozat K |
| Látószög HxV | 60° bal |
| Háttérvilágítás életciklus | 50000 óra mellett 65536 szín |
| Kijelző mérete | 3,5 inch |
| Megjelenítő típusa | mellett háttérvilágítású LED színes TFT LCD |
| Betűtípus | Koreai |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×