keret alsó kereszt-tartó L150+650
| Magasság | 60 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 150 + 650 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész |
| Felületkezelés | matt |
| Termék vagy alkatrész típusa | keret alsó kereszt-tagja |
| Nettó súly | 1.8 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×