IP30 hátsó panel tartozékok P rendszer
| Magasság | 25 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész |
| Termék vagy alkatrész típusa | kiegészítő |
| Nettó súly | 0.22 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szerelési támogatás | hátsó rész: panel 2 csavar, átmérő: 4 mm |
| Tartozék | 10 db negyedfordulatos távtartó |
| Szín | fehér (RAL 9001) |
| Szélesség | 43 mm |
| Mélység | 10 mm |
| Termék kompatibilitása | IP30 szekrény |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×