Tető hozzáférés Prisma P rendszer
| Magasság | 25 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | tartalék alkatrész |
| Termék vagy alkatrész típusa | világítható kapcsoló |
| Nettó súly | 0.129 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Tartozék | 6 db IP30-as tető- és hátlaprögzítő rendszer |
| Szélesség | 43 mm |
| Mélység | 10 mm |
| Termék kompatibilitása | IP30 szekrény |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×