Kábelbevezető rendszer M63 8e
| Rögzítés | alsó keret |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB kompakt szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | gyors belépőlemez |
| Készülék összetétel | 1 kör alakú lemez |
| Nettó súly | 0.68 kg |
| Rögzítési mód | a kábelcsatorna léceire csiptetve |
| Termékcsalád | Spacial |
| IP védettségi fok | IP65 |
| Magasság | valós: 34 mm |
| Anyag | poliamid 6,6 |
| Kábelbemenet száma | 4 x 5-9.2 mm |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Kábelbevezetés száma | 8 |
| Kábel külső átmérője | 63.5-63.5 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×