Kábelbevezető lemez 500x320 PLA
| Tömbszelence lemez típus | sima |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD PLAZT |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábel tömítőlemez csatlakozókhoz |
| Vastagság | 4 mm |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Mélység | 242 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | szekrény alsó része |
| Szélesség | 460 mm |
| Anyag | üvegszállal töltött poliészter |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×