Kábelbevezető membrán FL21 35 kábelhez
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -40-100 °C |
| Rögzítés | tömszelence lemez |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB kompakt szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábelbevezető fedlap |
| Környezeti jellemző | olajálló megfelel UL 157 FIMKO |
| Készülék összetétel | 1 membrán |
| Nettó súly | 0.34 kg |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Mélység | rögzítő központi rész: 62 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| IP védettségi fok | IP669 |
| Égésgátlás | V0 megfelel UL 94 |
| Szélesség | külső: 214 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Anyag | átlátszó műanyag |
| Kábelbemenet száma | 14 x 8-12 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Kábelbevezetés száma | 35 |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×