Hátsó moduláris sín - W=650mm
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 39 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm mélység 400 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Ajánlat típusa | szabványos |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | sínek nagy terheléshez |
| Anyag | fém |
| Nettó súly | 0.32 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| A sín típusa | hátsó rész |
| Szekrény/mező szélesség | 650 mm 400 mm PrismaSeT P mező |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 629 mm |
| Mélység | 40 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×