4 saroktartó + csavarok
| Magasság | 35 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szerelőlemez rögzített része |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | bekötő szögvas |
| Nettó súly | 0.12 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szerelési mód | csavarozható |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Tartozék | csavarok |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 15 mm |
| Mélység | 17 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×