2 db kereszttartó+rögzített, W=400, D=400
| Magasság | 48 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P cubicle |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kereszt-tagok |
| Anyag | fém |
| Nettó súly | 0.64 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
| Szerelési pozíció | oldalsó |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 375 mm |
| Mélység | 12.5 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×