Schneider Harmony XVU Ø60 fényoszlop tartócsöves rögzítő, állítható magasságú, 210-385 mm, 24V alapegységhez, fekete XVUZ05
Bruttó 28 939 Ft
XVUZ05
Harmony XVU Ø60 fényoszlop tartócsöves rögzítő, állítható magasságú, 210-385 mm, 24V alapegységhez, fekete
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XVU Ø60 fényoszlop tartócsöves rögzítő, állítható magasságú, 210-385 mm, 24V alapegységhez, fekete
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V AC SELV |
| Csatlakozások - bekötési pontok | benyomható |
| Rögzítés | lemez oszloppal |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Anyag | PBT + ABS (UL94-V0) V-0 gyulladásgátló megfelel UL 94 |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Komponens neve | XVU |
| Nettó súly | 0.253 kg |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | állítható oszlop |
| Burkolat színe | fekete |
| Oszlopmagasság | 210-385 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rözítési tartozék |
| Termékkompatibilitás | felső: DC elkülönítetlen felépítmény |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Hosszúság | 209.7-384.7 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×