Schneider Harmony XVU Ø60 fényoszlop fali konzol, direkt és tartócsöves rögzítőelemekhez, fekete XVUZ12
Bruttó 8 199 Ft
XVUZ12
Harmony XVU Ø60 fényoszlop fali konzol, direkt és tartócsöves rögzítőelemekhez, fekete
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XVU Ø60 fényoszlop fali konzol, direkt és tartócsöves rögzítőelemekhez, fekete
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V AC SELV |
| Rögzítés | vízakna fedél |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Anyag | alumínium V-0 gyulladásgátló megfelel UL 94 |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Komponens neve | XVU |
| Nettó súly | 0.36 kg |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | rögzítőlemez |
| Burkolat színe | fekete |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rözítési tartozék |
| Termékkompatibilitás | XVUZ02 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Hosszúság | 8-8 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×