Harmony XVU Ø60 fényoszlop dönthető magasító modul, IP55, fekete
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V AC SELV |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Anyag | PBT + ABS (UL94-V0) V-0 gyulladásgátló megfelel UL 94 |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Komponens neve | XVU |
| Nettó súly | 0.193 kg |
| A funkció elérhető | orientálható --90-90 ° működési szög |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | forgórész szerelő állvány |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rözítési tartozék |
| Termékkompatibilitás | felső: AC felépítmény |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Hosszúság | 146-146 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×