Átlátszó takaró hátsó sínhez
| Beépített készülék | hátsó gyűjtősín |
| Termékcsalád kompatibilitása | Linergy Linergy BW összekötősín |
| Termék vagy alkatrész típusa | szigetelőlemez |
| Anyag | műanyag |
| Nettó súly | 0.32 kg |
| Függoleges modulok (50 mm) száma | 2 |
| [Ie] névleges üzemi áram | 630 A |
| Szélesség | 470 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Szekrény/mező leírás | fali szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | Linergy BS |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szigetelési tartozék |
| Termékcsalád | Linergy |
| Hordó helyzet | mellső |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | átlátszó zöld |
| IP védettségi fok | IPxx B |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×