4 db csatlakozás 160A
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Cella-készülék csatlakozás | Linergy BW gyűjtősín |
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Beépített készülék | Multi9: NG125 |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozás kiegészítők |
| Termék neve | Linergy BW |
| Hosszúság | 250 mm |
| Anyag | réz ötvözet |
| Nettó súly | 0.6 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Szabványok | IEC 61439-1, belső szekrény |
| Le névleges üzemi áram | 160 A |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Tartozék | csatlakozással |
| Szín | krém |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×