20 db M6x20mm csavar 5mm-es sínhez
| ISO menet | M6 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Linergy Linergy BW összekötősín |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőkészlet |
| Termék neve | Linergy BW |
| Hosszúság | 20 mm |
| Nettó súly | 0.224 kg |
| Magasság | 20 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termékcsalád | Linergy |
| Mennyiség készletenként | 20 darabos készlet |
| Tartozék | 1 anya |
| Szín | természetes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×