A Schneider Electric DF2FA63 egy 63 A-es, 22x58 mm-es, aM típusú biztosítóbetét, amely akár 500 V AC feszültségű motorindító áramkörökben is biztonságos működést nyújt. Ez a típus kizárólag rövidzárlati védelemre szolgál, így kiválóan alkalmazható nagyobb teljesítményű motorok és ipari gépek indításánál, hőkioldó relékkel kombinálva. A kerámia ház nagy hőállóságot biztosít, az olvadószál kialakítása pedig lehetővé teszi a gyors és megbízható megszakítást hiba esetén. A Schneider Electric megbízható ipari védelmi megoldásokat kínál ezzel a típussal is, amely könnyedén integrálható szabványos tartórendszerekbe.
| Olvadóbiztosító méret | 22 x 58 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 63 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.045 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×