Ajtó PLA elosztószektrényhez kilinccsel 1000x750
| Reteszek száma | 1 |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó |
| Készülék összetétel | 1 ajtók |
| Zárolási típus | zár, 5 mm-es dupla rudas |
| Ajtónyitási oldal | megfordítható (120 °) |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | mellső |
| Szélesség | 750 mm |
| Magasság | 1000 mm |
| Anyag | ajtó: üvegszállal erősített poliészter |
| Legnagyobb terhelés | 30 kg/m² |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | ajtó: szürke (RAL 7035) |
| Ajtó típusa | sima |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×