Ajtó NSYPLM86 zár nélkül
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLM |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó |
| Készülék összetétel | 1 ajtók |
| Ajtónyitási oldal | jobb (180 °) |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szerelési hely | mellső |
| Szélesség | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Anyag | ajtó: üvegszállal erősített poliészter |
| Legnagyobb terhelés | 50 kg/m² |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | ajtó: szürke (RAL 7035) |
| Ajtó típusa | sima |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×