4 db acél rögzítő fül
| Szekrény névleges méretei | - |
| Szerelési anyagok típusa | vízszintes vagy függőleges pozíció |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial CRNG |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rögzítő tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Termék vagy alkatrész típusa | fali/konzolkar |
| Készülék összetétel | rögzítő tartó |
| Nettó súly | 0.28 kg |
| Rögzítési mód | hátlemezekre csavarozva - csavartípus M8 |
| Mélység | fal-tokozat elválasztása: 10 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrény hátoldala |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 250 kg |
| Anyag | acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×