4 szellőztető emelő tetőhöz 26mm
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD megfelelő szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | szellőző borda |
| Készülék összetétel | 4 EMC kimeneti rács |
| Szerelési hely | szekrény tetején |
| Magasság | 23 mm |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Rögzítési mód | csavarokkal - csavartípus M12 - tető rögíztési pont elhelyezés |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Mélység | 18.9 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 21.8 mm |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel MSZ EN 60529 |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×