4 emelő szemescsavar M12
| ISO menet | M12 |
| Rögzítés | közvetlen szerelés a standard zárra |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | emelőkészlet |
| Készülék összetétel | 4 szemes csavar |
| Szerelési hely | szekrény felső része |
| Magasság | 62.5 mm |
| Anyag | öntőcink |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | emelő tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | hátlemezekre csavarozva |
| Mélység | 24 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 340 kg for 1 eyebolt vertical direction |
| Szélesség | 55 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Átmérő | 29 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×