4 emelő konzol
| Rögzítés | közvetlen szerelés a standard zárra |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | emelőfül |
| Készülék összetétel | 4 konzolok |
| Szerelési hely | szekrény felső része |
| Magasság | 60 mm |
| Anyag | acél |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | emelő tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | csavarokkal - csavartípus M12 |
| Mélység | 49 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 500 kg |
| Szélesség | 100 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Átmérő | 32 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×