45º-os sínrögzítő tartó
| Termék rendeltetési helye | sín |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | készüléksín |
| Készülék összetétel | 1 konzolok |
| Szerelési hely | szekrényszerkezeten |
| Magasság | 50 mm |
| Anyag | acél |
| Szekrény névleges méretei | - |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Mélység | 220 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 70 mm |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×