2 szekrény mozgató alaplemez 400 végzáró
| Magasság | 50 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P váz készlet |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kezelő alap oldalhossza |
| Anyag | acél |
| Nettó súly | 5.82 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
| Tartozék | rögzítő hardver |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 395 mm |
| Mélység | 590 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | emelés |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×