4 db emelőgyűrű
| Magasság | 53 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P váz készlet |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szekrény tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | gyűrű |
| Anyag | acél |
| Nettó súly | 0.72 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 54 mm |
| Mélység | 10 mm |
| Termék kompatibilitása | IP55 szekrény |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | emelés |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×