Álpadló rögzítő egység
| Magasság | 21 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Rögzítés | tápegység |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P váz készlet |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rögzítő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | rögzítőkészlet |
| Hosszúság | 110 mm |
| Nettó súly | 0.9 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Tartozék | 4 kapocs |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 27 mm |
| Termék kompatibilitása | Prisma P |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×