19" teli lemez 1U acél RAL7035
| Kategória | előlap |
| Termékválaszték | Actassi |
| Felületkezelés | epoxy-polyester powder |
| Termék vagy alkatrész típusa | 19”-os polc |
| Vastagság | 1.5 mm |
| Rögzítési mód | 1 csavarral: 19”-os jobb felső polc |
| Szerelési hely | függőleges oszlopokon |
| Polcegységek száma | 1U |
| Szélesség | 465 mm |
| Magasság | 44.45 mm |
| Szerelési támogatás | 19”-os oszlop, elülső és hátsó |
| Anyag | acéllemez |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| 19”-os egységek száma | 1 |
| Termék kompatibilitása | Spacial SF-S, SF-E, VDM, PLA szekrények |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×