19" csatorna tartó
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | kábeltartó |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szerelési hely | 19”-os polc profil |
| Magasság | 85 mm |
| Anyag | acél |
| Beállítás | állítható magasság, 44,45 milliméterenként |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelezés tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | rápattintható tartó - 19”-os polc profil elhelyezés |
| Mélység | 150 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 115 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×