19" keret CRN-hez
| Beállítás | állítható mélység, 12,5 mm-es lépésekben, a lépcsős csúszkán |
| Polctípus | rögzített |
| Szekrény névleges méretei | - H: 1000 mm W: 600 mm D: 250 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | 19”-os tartó |
| Vastagság | 2 mm |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Nettó súly | 5.7 kg |
| Mélység | 70 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | lépcsős csúszka |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 3 kg egységenként |
| Szélesség | névleges: 600 mm |
| Magasság | névleges: 1000 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| 19”-os egységek száma | 21 |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×